News

Lart studiO Live Search

 Poszedłem do szkoły przygotowującej do egzaminów czyli do Lart studiO w Krakowie. Tam dosyć szybko zorientowałem się, chociaż nadal nie wiedziałem o co im chodzi, ale czułem, że coś jest nie tak z tym co robię. I zajęło mi sporo czasu zanim zrozumiałem co robię nie tak. I od tego momentu coś się otworzyło. Coś się zaczęło takiego robić, że sam czułem, że to już nie jest kwestia egzaminów. Już wiedziałem, że oni mnie przyjmą, bo ja nie staram się ich oszukać, tylko chcę im coś ważnego powiedzieć. Już wiedziałem dlaczego. Jak byłem na tych zajęciach z Leszkiem Zdybałem czy Sebastianem Obercem, to jak sobie zadawałem te same pytania, które oni mi zadawali, no to nie wiedziałem np.: dlaczego jestem na tej scenie?, po co ja to mówię?, co tam załatwiam? itd... I myślę , że to były te powody, że nie zostałem przyjęty.

  Zobacz ! Wywiad z Dawidem Ogrodnikiem w ramach cyklu W24 - "Znani - nam nieznani". Cykl przygotowuje i prowadzi Michał Misiorek. Dawid opowiada o Larcie i szkole teatralnej.

 

 


Wywiad z Dawidem!

 

 

 

Dawid Ogrodnik / Lart*2007 : LART POZWOLIŁ MI ZOBACZYĆ, ŻE MIAŁEM TYLKO WYMYŚLONY OBRAZ SAMEGO SIEBIE

 

Dawid Ogrodnik / Lart*2007: MAM DŁUG WOBEC LARTU

 

Dawid Ogrodnik / Lart*2007: Podczas zajęć w Larcie dostawałem po plecach i byłem spuszczany do parteru

 

Dawid Ogrodnik / Lart*2007: MYŚLAŁEM, ŻE JESTEM ZAJEBISTY, A ONI MI POKAZALI, ŻE NIC NIE UMIEM

 

 

LART- ORBITA MARZYCIELI

Absolwentami Lartu są m.in.: Paweł Małaszyński, Anna Cieślak , Dawid Ogrodnik, Urszula Grabowska, Olga Frycz, Leszek Lichota, Wojciech Urbański, Magdalena Waligórska, Grzegorz Halama, Małgorzata Buczkowska, Bartłomiej Świderski, Magda Boczarska, Monika Jarosińska, Bartosz Gelner, Marta Nieradkiewicz, Janusz Kruciński, Magda Turczeniewicz, Karol Pocheć, Agata Wątróbska, Andrzej Młynarczyk, Marta Chodorowska, Krzysztof Minkowski, Marcin Czarnik, Grzegorz Mielczarek, Grzegorz Wojdon ...941 ZDOBYTYCH INDEKSÓW SZKÓŁ TEATRALNYCH!

Urszula Grabowska / Lart*1996:

Nikt nie dal mi z siebie tyle, ile dostałam od prowadzących w Larcie. Polecam Lart wszystkim..

Hits: 4848

Bartosz Gelner / Lart*2008

Lart to bardzo energetyczne miejsce. To był dla mnie mega przełomowy, inaczej lepiący mnie czas.

Hits: 5260

Anna Cieślak / Lart*2000:

Przeszłam tutaj ogromną szkołę, chyba najtrudniejszą w życiu. Ja się tu naprawdę obudziłam i zaczęłam pracować.

Hits: 5391

Paweł Małaszyński / Lart*1998:

Przyjechałem tutaj i zakochałem się w tym miejscu, zakochałem się w tych profesorach i naprawdę ci ludzie, tu, nauczyli mnie stać na scenie.

Hits: 5055

Marta Nieradkiewicz / Lart*2003:

Lart to był bardzo trudny rok dla mnie jako dziewczyny, która chciała zostać aktorką. Byłam poddana ostrej krytyce. Nie było litości.

Hits: 5035

Leszek Lichota /Lart*1998:

Gdyby nie Lart to z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że na pewno by mnie nie przyjęli do żadnej szkoły. Lart dał mi dużo więcej niż 4 lata studiów.

Hits: 5173

Magda Turczeniewicz /Lart*2002:

Lart to jest takie wspaniałe miejsce, które może Wam pomóc dostać się do siebie, do swojej autentyczności.Rok w Larcie to czas odkrywania i wyzwalania.

Hits: 4790

Janusz Kruciński / Lart*1995:

Lart to jest ten rodzaj harówki, gdzie ludzie zaczynają pokonywać największe swoje słabości, zaczynają się między nimi zupełnie inne relacje.

Hits: 4767

Olga Frycz / Lart*2006:

Przyszłam do Lartu, przeszłam tutaj swoje, oczywiście... Uczyłam się przez rok. Naprawdę ciężko pracowałam.

Hits: 5393