News

Lart studiO Live Search

 Siedem miesięcy w Larcie zajęło mi to, żeby zrozumieć, że się nic w tym zawodzie nie wie, że się ma o sobie takie mylne wrażenie, że wiesz, że potrafisz, nie słyszysz tego kłamstwa w sobie tylko dalej je zakłamujesz przez cały czas. A myślę, to jest też taka istota tego Lartu, tego miejsca, że jak się nie zauważy tego, że się samego siebie zakłamuje i się dalej w to brnie myśląc, że się cokolwiek wie. I też dobrze jest tutaj wrócić, żeby sobie to przypomnieć. Mam dług wdzięczności wobec Lartu. Zdaję sobie sprawę, że ten moment, tego przełomu, mógłby nigdy nie nastąpić. Zdaję sobie z tego sprawę po tylu latach. Po sześciu. Ale myślę ,że to, taka zmiana, myślę, że można zostać na pewnym etapie całe życie. Fajnie, że to miejsce potrafi tak docisnąć. Ja miałem tak, że ktoś cię butuje, a ty się zastanawiasz dlaczego ktoś ci cały czas kładzie, że coś jest nie tak, jeżeli ty się czujesz świetnie? I dopiero jak sam nie zacząłem sobie zadawać tego pytania : o co im chodzi ? Dlaczego oni mówią , że ja mówię jakąś nieprawdę?

  Marta Nieradkiewicz/ Lart*2003 i Dawid Ogrodnik / Lart*2007 opowiadają o swojej pierwszej Szkole Aktorskiej , o zawodzie aktora i o egzaminach do szkoły teatralnej. Fragmenty spotkania zarejestrowane 14.01.2013 r. z okazji XXI - lecia Lart studiO* .

 

 


Dawid Ogrodnik i Marta Nieradkiewicz z wizytą w Larcie!

 

 

 

 

Dawid Ogrodnik / Lart*2007 : Myślałem, że jestem zajebisty, a oni mi pokazali, że nic nie umiem

 

Dawid Ogrodnik / Lart*2007: Lart pozwolił mi zobaczyć, że miałem tylko wymyślony obraz samego siebie

 

Dawid Ogrodnik / Lart*2007: Podczas zajęć w Larcie dostawałem po plecach i byłem spuszczany do parteru

 

Dawid Ogrodnik / Lart*2007: W Larcie dosyć szybko zorientowałem się, że coś jest nie tak, z tym co robię

 

 

LART- ORBITA MARZYCIELI

Absolwentami Lartu są m.in.: Paweł Małaszyński, Anna Cieślak , Dawid Ogrodnik, Urszula Grabowska, Olga Frycz, Leszek Lichota, Wojciech Urbański, Magdalena Waligórska, Grzegorz Halama, Małgorzata Buczkowska, Bartłomiej Świderski, Magda Boczarska, Monika Jarosińska, Bartosz Gelner, Marta Nieradkiewicz, Janusz Kruciński, Magda Turczeniewicz, Karol Pocheć, Agata Wątróbska, Andrzej Młynarczyk, Marta Chodorowska, Krzysztof Minkowski, Marcin Czarnik, Grzegorz Mielczarek, Grzegorz Wojdon ...941 ZDOBYTYCH INDEKSÓW SZKÓŁ TEATRALNYCH!

Urszula Grabowska / Lart*1996:

Nikt nie dal mi z siebie tyle, ile dostałam od prowadzących w Larcie. Polecam Lart wszystkim..

Hits: 4848

Bartosz Gelner / Lart*2008

Lart to bardzo energetyczne miejsce. To był dla mnie mega przełomowy, inaczej lepiący mnie czas.

Hits: 5260

Anna Cieślak / Lart*2000:

Przeszłam tutaj ogromną szkołę, chyba najtrudniejszą w życiu. Ja się tu naprawdę obudziłam i zaczęłam pracować.

Hits: 5391

Paweł Małaszyński / Lart*1998:

Przyjechałem tutaj i zakochałem się w tym miejscu, zakochałem się w tych profesorach i naprawdę ci ludzie, tu, nauczyli mnie stać na scenie.

Hits: 5055

Marta Nieradkiewicz / Lart*2003:

Lart to był bardzo trudny rok dla mnie jako dziewczyny, która chciała zostać aktorką. Byłam poddana ostrej krytyce. Nie było litości.

Hits: 5035

Leszek Lichota /Lart*1998:

Gdyby nie Lart to z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że na pewno by mnie nie przyjęli do żadnej szkoły. Lart dał mi dużo więcej niż 4 lata studiów.

Hits: 5173

Magda Turczeniewicz /Lart*2002:

Lart to jest takie wspaniałe miejsce, które może Wam pomóc dostać się do siebie, do swojej autentyczności.Rok w Larcie to czas odkrywania i wyzwalania.

Hits: 4791

Janusz Kruciński / Lart*1995:

Lart to jest ten rodzaj harówki, gdzie ludzie zaczynają pokonywać największe swoje słabości, zaczynają się między nimi zupełnie inne relacje.

Hits: 4767

Olga Frycz / Lart*2006:

Przyszłam do Lartu, przeszłam tutaj swoje, oczywiście... Uczyłam się przez rok. Naprawdę ciężko pracowałam.

Hits: 5393