News

Lart studiO Live Search

 Lart to jest takie wspaniałe miejsce, które może Wam pomóc dostać się do siebie, do swojej autentyczności. A to nie jest wcale takie proste. Na egzaminach do szkoły teatralnej w pierwszej kolejności patrzą jak wyglądacie, a później idzie wasza energia. Możesz być piękną dziewczyną, przystojnym chłopakiem, ale jeżeli nie ma tego czegoś w środku, to się nie uda. Rok w Larcie to czas odkrywania i wyzwalania. Każdy z nas zrobił w Larcie ogromny progres. To jest zajebiste, że nawet ludzie którzy się nie dostali , są po Larcie innymi ludźmi. Wiedzą kim są.

 

 


4grudnia 2015 o godz. 15.15 na sali Teatralnej odbyło się niezwykłe spotkanie z piękną kobietą, świetną aktorką, gwiazdą seriali "Galeria", "Prokurator" i "Na dobre i na złe" Magdaleną Turczeniewicz - Absolwentką Lart studiO*2002 ! Z okazji zbliżającej się 24 rocznicy założenia Lart studiO* Magda podzieliła się z Nami wspomnieniami o swojej pierwszej Szkole Aktorskiej , o zawodzie aktorki , o egzaminach do szkoły teatralnej i pracy na planach filmowych.

 

 

 


Magda z wizytą w Larcie!

 

 

 

 


Magda na scenie Lartu!

 

 

 

 

Magda Turczeniewicz / Lart*2002 : Rok spędziłam na przygotowaniach w Larcie

 

Magda Turczeniewicz / Lart*2002 : Lart bardzo ukształtował mnie jako aktorkę i kobietę.

;

;

 

LART- ORBITA MARZYCIELI

Absolwentami Lartu są m.in.: Paweł Małaszyński, Anna Cieślak , Dawid Ogrodnik, Urszula Grabowska, Olga Frycz, Leszek Lichota, Wojciech Urbański, Magdalena Waligórska, Grzegorz Halama, Małgorzata Buczkowska, Bartłomiej Świderski, Magda Boczarska, Monika Jarosińska, Bartosz Gelner, Marta Nieradkiewicz, Janusz Kruciński, Magda Turczeniewicz, Karol Pocheć, Agata Wątróbska, Andrzej Młynarczyk, Marta Chodorowska, Krzysztof Minkowski, Marcin Czarnik, Grzegorz Mielczarek, Grzegorz Wojdon ...939 ZDOBYTYCH INDEKSÓW SZKÓŁ TEATRALNYCH!

Urszula Grabowska / Lart*1996:

Nikt nie dal mi z siebie tyle, ile dostałam od prowadzących w Larcie. Polecam Lart wszystkim..

Hits: 4344

Bartosz Gelner / Lart*2008

Lart to bardzo energetyczne miejsce. To był dla mnie mega przełomowy, inaczej lepiący mnie czas.

Hits: 4774

Anna Cieślak / Lart*2000:

Przeszłam tutaj ogromną szkołę, chyba najtrudniejszą w życiu. Ja się tu naprawdę obudziłam i zaczęłam pracować.

Hits: 4808

Paweł Małaszyński / Lart*1998:

Przyjechałem tutaj i zakochałem się w tym miejscu, zakochałem się w tych profesorach i naprawdę ci ludzie, tu, nauczyli mnie stać na scenie.

Hits: 4577

Marta Nieradkiewicz / Lart*2003:

Lart to był bardzo trudny rok dla mnie jako dziewczyny, która chciała zostać aktorką. Byłam poddana ostrej krytyce. Nie było litości.

Hits: 4554

Leszek Lichota /Lart*1998:

Gdyby nie Lart to z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że na pewno by mnie nie przyjęli do żadnej szkoły. Lart dał mi dużo więcej niż 4 lata studiów.

Hits: 4590

Magda Turczeniewicz /Lart*2002:

Lart to jest takie wspaniałe miejsce, które może Wam pomóc dostać się do siebie, do swojej autentyczności.Rok w Larcie to czas odkrywania i wyzwalania.

Hits: 4386

Janusz Kruciński / Lart*1995:

Lart to jest ten rodzaj harówki, gdzie ludzie zaczynają pokonywać największe swoje słabości, zaczynają się między nimi zupełnie inne relacje.

Hits: 4343

Olga Frycz / Lart*2006:

Przyszłam do Lartu, przeszłam tutaj swoje, oczywiście... Uczyłam się przez rok. Naprawdę ciężko pracowałam.

Hits: 4949