News

Lart studiO Live Search

 Lart to bardzo energetyczne miejsce. Tak naprawdę tutaj się, w moim przypadku, wszystko zaczęło. Zespół ludzi, z którymi robisz sceny, którzy na Ciebie patrzą, i których Ty też oceniasz. Przygotowujesz się do czegoś cały czas. Wszyscy się przygotowują. To jest rok a potem, tak naprawdę, w szkole teatralnej nie spotkałem się z taką intensywnością gniecenia samego siebie. To jest czas zapierdalania, żeby potem zebrać z tego przyjemność. Tutaj próbujesz się jak najbardziej nagiąć bo jeszcze ten cel nie został osiągnięty. To był dla mnie mega przełomowy, inaczej lepiący mnie czas. Zrobiłem co w mojej mocy. Czułem, że jestem przygotowany do tego egzaminu.

 

 


10 grudnia 2015 o godz. 15.15 na sali Teatralnej odbyło się niezwykłe spotkanie z przystojnym mężczyzną, świetnym akorem, gwiazdą filmów "Sala samobójców" i "Płynące wieżowce", a także seriali "Barwy szczęścia" i "Ojciec Mateusz" Bartoszem Gelnerem - Absolwentem Lart studiO*2008 ! Z okazji zbliżającej się 24 rocznicy założenia Lart studiO* Bartek podzielił się z Nami wspomnieniami o swojej pierwszej Szkole Aktorskiej , o zawodzie aktora , o egzaminach do szkoły teatralnej i pracy na planach filmowych.

 

 

 


Bartek z wizytą w Larcie!

 

Bartek na scenie Lartu!

 

 

 

 

Bartosz Gelner / Lart*2008: Spytałem rodziców, czy zasponsorują mi rok w Larcie

 

Bartosz Gelner / Lart*2008: Postanowiłem przez rok przygotować się do egzaminów w Larcie

 

 

LART- ORBITA MARZYCIELI

Absolwentami Lartu są m.in.: Paweł Małaszyński, Anna Cieślak , Dawid Ogrodnik, Urszula Grabowska, Eliza Rycembel, Mateusz Więcławwek, Tomasz Włosok, Olga Frycz, Leszek Lichota, Dominika Gwit, Grzegorz Halama, Małgorzata Buczkowska, Bartłomiej Świderski, Magda Boczarska, Marek Hucz, Monika Jarosińska, Bartosz Gelner, Marta Nieradkiewicz, Janusz Kruciński, Magda Turczeniewicz, Karol Pocheć, Agata Wątróbska, Andrzej Młynarczyk, Marta Chodorowska, Marek Hucz, Marcin Czarnik, Jędrzej Hycnar, Grzegorz Wojdon, Aleksandra Skraba, Jacek Beler, Monika Mazur, Daniel Namiotko, Dawid Czupryński, Marcin Stępniak...1007 ZDOBYTYCH INDEKSÓW SZKÓŁ TEATRALNYCH!

Urszula Grabowska / Lart*1996:

Nikt nie dal mi z siebie tyle, ile dostałam od prowadzących w Larcie. Polecam Lart wszystkim..

Hits: 6709

Bartosz Gelner / Lart*2008

Lart to bardzo energetyczne miejsce. To był dla mnie mega przełomowy, inaczej lepiący mnie czas.

Hits: 7018

Anna Cieślak / Lart*2000:

Przeszłam tutaj ogromną szkołę, chyba najtrudniejszą w życiu. Ja się tu naprawdę obudziłam i zaczęłam pracować.

Hits: 7132

Paweł Małaszyński / Lart*1998:

Przyjechałem tutaj i zakochałem się w tym miejscu, zakochałem się w tych profesorach i naprawdę ci ludzie, tu, nauczyli mnie stać na scenie.

Hits: 7806

Marta Nieradkiewicz / Lart*2003:

Lart to był bardzo trudny rok dla mnie jako dziewczyny, która chciała zostać aktorką. Byłam poddana ostrej krytyce. Nie było litości.

Hits: 6758

Leszek Lichota /Lart*1998:

Gdyby nie Lart to z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że na pewno by mnie nie przyjęli do żadnej szkoły. Lart dał mi dużo więcej niż 4 lata studiów.

Hits: 6857

Magda Turczeniewicz /Lart*2002:

Lart to jest takie wspaniałe miejsce, które może Wam pomóc dostać się do siebie, do swojej autentyczności.Rok w Larcie to czas odkrywania i wyzwalania.

Hits: 6370

Janusz Kruciński / Lart*1995:

Lart to jest ten rodzaj harówki, gdzie ludzie zaczynają pokonywać największe swoje słabości, zaczynają się między nimi zupełnie inne relacje.

Hits: 6301

Olga Frycz / Lart*2006:

Przyszłam do Lartu, przeszłam tutaj swoje, oczywiście... Uczyłam się przez rok. Naprawdę ciężko pracowałam.

Hits: 6982