Całoroczny Kurs Aktorski Online

Lart studiO Live Search

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

WIECZOROWY KURS AKTORSKI - ONLINE

 

 

 

 

PAŻ
05
2021
Rozpoczęcie Kursu 
 
oo
oo
oo
Zakończenie Kursu
 

 

          ONLINE→ W 2 TRYBACH: 12H lub 6H zajęć praktycznych  tygodniowo

                                                            w ok. 10 osobowych w grupach

          Najbliższe Zapisy do 20 grudnia 2021. Zacznij kurs od  1 stycznia 2022

          850 ZŁ - TRYB 12H / 450 ZŁ - TRYB 6H (PŁATNE MIESIĘCZNIE DO 20 DNIA KAŻDEGO MIES.)

          W każdej chwili możesz się zapisać. Wszystko zależy tylko od ilości wolnych miejsc. Jeżeli zapiszesz się do 20 grudnia to zaczniesz kurs 1 stycznia 2022

                                           -

 

 

                   Ruch (Tryb 12H)

 

                   Teksty, Interpretacja, Improwizacja (Tryb 12H i 6H)

 

                   Emisja, Piosenka, Kształcenie słuchu(Tryb 12H)

 

                   Działania aktorskie, Sceny(Tryb 12H i 6 H)

 

               Wymowa, Dykcja, Konsultacje logopedyczne.(Tryb 12H i 6H)

 

 

 

Co ty na to? Masz wątpliwości i pytania? Napisz do nas maila! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przekonaj się  jakie to proste, jedno kliknięcie a znajdziesz się w niesamowitej wirtualnej klasie. Możesz to zrobić, gdziekolwiek jesteś. Nie wychodząc z domu, spróbuj swoich sił w aktorstwie, w magiczny sposób przenieś się do Krakowa i poczuj wyjątkowy klimat Lartu. Teraz możesz do nas dołączyć.

Do zobaczenia!

 
 
 
 

 

    Żeby się zapisać na Kurs zapoznaj się z naszymi OWU i Regulaminem dla                                                             Kursów Online. skorzystaj z poniższych linków

     Płacę za Miesiąc(Tryb 12h)

   

     Płacę za Miesiąc(Tryb 6h)

   

 

 

Zobacz Nasze Najczęściej Zadawane Pytania i Watpliwości Dotyczące Kursu Aktorskiego-Online


Jeżeli nie znajdziesz wśród nich odpowiedzi na swoje pytania i wątpliwości napisz do nas odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

Skontaktuj się z nami 

 - Większość osób , które przychodzą do Lartu albo na kurs nie ma doświadczenia. Tak naprawdę zajęcia na kursie niczym się nie różnią od tych w Larcie, poza tym, że  jest ich po prostu mniej. Różnice w "zaawansowaniu" znikają po 2 tygodniach. To są zajęcia indywidualne, nikt nikogo z nikim nie porównuje. Pracujesz nad sobą i to jest najważniejsze. Nie oglądaj się na innych, którzy chwalą się tym , jaki kurs kończyli i z kim to oni zajęć nie mieli. Wychodzą na scenę i często okazuje się , że mają mnóstwo złych nawyków. Tutaj w Larcie wszystko jest "od początku". Na każdych zajęciach. I małymi kroczkami do przodu. Zacznij od szukania tekstów. Przygotuj 2 -3 teksty, które wg Ciebie byłyby dobre na egzamin i naucz się ich dobrze na pamięć. Zapisz się na kurs i "uszy do góry!"

- Do udziału w kursie niezbędny jest komputer/ tablet lub telefon z dostępem do internetu. W miarę możliwości prosimy zadbać o jak najlepszy zasięg. Wymagana jest także kamerka internetowa i mikrofon – wystarczą takie wbudowane w laptop, tablet lub telefon.

- Żeby zapisać się na kurs, nie musisz mieć matury. Wystarczy, że jesteś w Liceum/ Technikum. Im wcześniej zaczniesz pracować nad sobą i przygotowywać się do egzaminu, tym lepiej.

- Żeby zapisać się na kurs, wystarczy, że klikniesz przycisk „PŁACĘ...” i dokonasz płatności online. Jeśli twoja płatność została zrealizowana pomyślnie, jesteś na liście uczestników. Pamiętaj, że na adres e-mail, który podasz w formularzu będziemy przesyłać bieżące informacje na temat kursu. Nie są wymagane żadne dodatkowe dokumenty.

 - Kurs Online odbywa się przy pomocy aplikacji Zoom. Aby dołączyć do zajęć nie jest konieczne zakładanie konta, wystarczy, że klikniesz w podany przez nas link, następnie zainstalujesz aplikację na swoim urządzeniu i gotowe.

 - Na pierwsze zajęcia przygotuj tekst prozą, współczesny, najlepiej w pierwszej osobie - opanowany pamięciowo.

- Kurs Online stworzony został na podstawie programu naszego Rocznego Studia Aktorskiego. Jest szansą dla tych, którzy nie mogą zamieszkać w Krakowie, ale bardzo pragną poczuć wyjątkowy klimat Lartu. Dzięki 28- letniemu doświadczeniu w pracy z młodymi aktorami wiemy, co tak naprawdę niezbędne jest w przygotowaniu do egzaminów do PWST. Praca na Kursie Online jest tak samo skuteczna jak zajęcia stacjonarne. Efekty nauki uzależnione są głównie od twojej pracy i zaangażowania, zarówno na kursie jak i podczas rocznej szkoły.

- Tak, na kursie online odnajdzie się każdy kto chce rozwijać swoje umiejętności aktorskie. Nie ma żadnych limitów wieku. Jeśli masz motywację i chęć pracy nad sobą, zapraszamy! Kto wie, może po kursie stwierdzisz, że zmieniasz zawód.

- Tryb 6-godzinny zawiera: zadania aktorskie, wymowę i pracę z tekstem. Zajęcia w tym trybie odbywają się 2 razy w tygodniu (pon i czw o 17.00)