INTENSYWNY 3 - MIESIĘCZNY  KURS  WEEKENDOWY - Wiosna 2023

 

 

MAR
04
2023
Rozpoczęcie Kursu:Sobota 1000
 
CZER
04
2023
Zakończenie Kursu: Niedziela 1700
 

 

          12 weekendów → 196 godzin zegarowych

        Zapisy do 27 lutego 2023

          2100 PLN (za cały kurs).

                                         

 

                   Ruch, Taniec, Rytmika, Balet, Gimnastyka, Rytm.

 

                   Teksty, Dobór, Interpretacja, Improwizacja, Analiza.

 

                   Emisja, Piosenka, Impostacja,Solfeż, Podkłady muzyczne.

 

                   Zadania aktorskie, Zadania na tekstach, Etiudy.

 

               Wymowa, Dykcja, Artykulacja, Konsultacje Logopedyczne.

 

 Weekendowy, trzymiesięczny kurs aktorski jest często ostatnią deską ratunku dla tych z Was, którzy zdecydowali o zdawaniu do Szkół Aktorskich w ostatniej chwili albo – z różnych względów – nie są w stanie zamieszkać na stałe w Krakowie, żeby uczestniczyć w Kursie Rocznym.

Kurs trzymiesięczny jest przygotowaniem do Szkoły Teatralnej w pigułce; pracujemy na nim nad wszystkimi zadaniami, które są punktowane na egzaminie. Będziesz brał udział w zajęciach ruchowych i dowiesz się, jakie wyzwania postawi przed Tobą w tym zakresie komisja, a także na co należy zwrócić uwagę, żeby uzyskać maksymalne noty.

Otrzymasz indywidualną konsultację logopedyczną i – oprócz uczestniczenia w zajęciach grupowych – dostaniesz wskazówki, w jaki sposób samodzielnie pracować nad dykcją i artykulacją.

Wspólnie wybierzemy piosenki, które zaprezentujesz na egzaminie: dostosujemy je do Twoich możliwości głosowych i przygotujemy tak, abyś śpiewając je przed Komisją. czuł się maksymalnie komfortowo, niezależnie od poziomu Twego doświadczenia w tym zakresie.

Będziemy wspólnie wybierać teksty, które powiesz na egzaminie, pracować nad ich interpretacją. Pokażemy, jak poradzić sobie z wykonaniem zadań aktorskich, nawet tych, które obrosły legendą i straszą cię w sennych koszmarach (no bo jak zagrać mleko?!).

 
 

 

 

    Żeby się zapisać na Kurs zapoznaj się z naszymi OWU i Regulaminem dla  Kursów Stacjonarnych. skorzystaj z poniższego linku

     Płacę za Kurs - 3 miesięczny

   

   

 

 

     Płacę II ratę za Kurs - 5 miesięczny

   

   

 

 

Zobacz Nasze Najczęściej Zadawane Pytania i Watpliwości Dotyczące Kursu do PWST


Jeżeli nie znajdziesz wśród nich odpowiedzi na swoje pytania i wątpliwości napisz do nas odpowiemy tak szybko lak to możliwe. Miłej lektury.

Skontaktuj się z nami 

 - Większość osób , które przychodzą do Lartu albo na kurs nie ma doświadczenia. Tak naprawdę zajęcia na kursie niczym się nie różnią od tych w Larcie, poza tym, że odbywają się w weekendy i jest ich po prostu mniej. Różnice w "zaawansowaniu" znikają po 2 tygodniach. To są zajęcia indywidualne, nikt nikogo z nikim nie porównuje. Pracujesz nad sobą i to jest najważniejsze. Nie oglądaj się na innych, którzy chwalą się tym , jaki kurs kończyli i z kim to oni zajęć nie mieli. Wychodzą na scenę i często okazuje się , że mają mnóstwo złych nawyków. Tutaj w Larcie wszystko jest "od początku". Na każdych zajęciach. I małymi kroczkami do przodu. Zacznij od szukania tekstów. Przygotuj 2 -3 teksty, które wg Ciebie byłyby dobre na egzamin i naucz się ich dobrze na pamięć. Zapisz się na kurs i "uszy do góry!"

- Nie ma egzaminu rekrutacyjnego na 3-miesięczny kurs weekendowy.

- Żeby zapisać się na kurs, nie musisz mieć matury. Wystarczy , że jesteś w Liceum.

- Na 3-miesięcznym kursie weekendowym nie pobieramy opłaty wpisowej. - Warunkiem jest wpłata całej kwoty za kurs w sekretariacie lub na konto szkoły. Dokumenty :Dowód osobisty, paszport lub legitymacja szkolna.

  -Żeby się zapisać na Kurs skorzystaj z powyższego linku lub zrób przelew na konto Lart studiO* (z dopiskiem w tytule przelewu : Kurs do PWST , imię i nazwisko, tel. kontaktowy) i dokument okażesz przy okazji rozpoczęcia kursu.

 - Nr. konta podany jest na stronie Lart studiO* w zakładce Rekrutacja.

 - Na pierwsze zajęcia przygotuj tekst prozą, współczesny , najlepiej w pierwszej osobie . Na pół strony maszynopisu - opanowany pamięciowo.I zabierz ze sobą strój do ćwiczeń na zajęcia ruchowe !

Weekendowy kurs oraz roczna Szkoła przede wszystkim różnią się długością trwania. Kurs obejmuje 12 następujących po sobie weekendów w obrębie 3 miesięcy, zaś w Studio nauka trwa przez około 40 pełnych tygodni. Dalej posługując się arytmetyką, na kursie weekendowym jest 196 godzin zajęć, zaś w Studio podstawowych zajęć dla każdej grupy jest około 1040 godzin, niemniej jednak uczęszczać można na większą ilość zajęć. Efekty nauki uzależnione są głównie od pracy Larciarza, jego postępów w nauce zarówno na kursie jak i podczas rocznej szkoły.

 - - Na kursie 3 miesięcznym nie przewidujemy płatności w ratach

 

1007

Zdobytych Indeksów

104

Godziny w Miesiącu

31 LAT

DOŚWIADCZENIA
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.