3-miesięczny INTENSYWNY   KURS  WEEKENDOWY - Wiosna 2024

 

 

MAR
02
2024
Rozpoczęcie Kursu:Sobota 1000
 
CZER
02
2024
Zakończenie Kursu: Niedziela 1700
 

 

         12 weekendów → 196 godzin zegarowych

        Zapisy do 26 lutego 2024

          800 PLN (miesięcznie)

                                         

 

                   Ruch, Taniec, Rytmika, Balet, Gimnastyka, Rytm.

 

                   Teksty, Dobór, Interpretacja, Improwizacja, Analiza.

 

                   Emisja, Piosenka, Impostacja,Solfeż, Podkłady muzyczne.

 

                   Zadania aktorskie, Zadania na tekstach, Etiudy.

 

               Wymowa, Dykcja, Artykulacja, Konsultacje Logopedyczne.

 

 Weekendowy kurs aktorski jest często ostatnią deską ratunku dla tych z Was, którzy zdecydowali o zdawaniu do Szkół Aktorskich albo – z różnych względów – nie są w stanie zamieszkać na stałe w Krakowie, żeby uczestniczyć w Kursie Rocznym.

Kurs weekendowy jest przygotowaniem do Szkoły Teatralnej ; pracujemy na nim nad wszystkimi zadaniami, które są punktowane na egzaminie. Będziesz brał udział w zajęciach ruchowych i dowiesz się, jakie wyzwania postawi przed Tobą w tym zakresie komisja, a także na co należy zwrócić uwagę, żeby uzyskać maksymalne noty.

Otrzymasz indywidualną konsultację logopedyczną i – oprócz uczestniczenia w zajęciach grupowych – dostaniesz wskazówki, w jaki sposób samodzielnie pracować nad dykcją i artykulacją.

Wspólnie wybierzemy piosenki, które zaprezentujesz na egzaminie: dostosujemy je do Twoich możliwości głosowych i przygotujemy tak, abyś śpiewając je przed Komisją. czuł się maksymalnie komfortowo, niezależnie od poziomu Twego doświadczenia w tym zakresie.

Będziemy wspólnie wybierać teksty, które powiesz na egzaminie, pracować nad ich interpretacją. Pokażemy, jak poradzić sobie z wykonaniem zadań aktorskich, nawet tych, które obrosły legendą i straszą cię w sennych koszmarach (no bo jak zagrać mleko?!).

 
 

 

 

    Żeby się zapisać na Kurs zapoznaj się z naszymi OWU i Regulaminem dla  Kursów Stacjonarnych. skorzystaj z poniższego linku

     Płacę za Kurs - 1 miesiąc

   

   

 

 

   

   

 

 

 

1035

Zdobytych Indeksów

104

Godziny w Miesiącu

32 LATA

DOŚWIADCZENIA
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.